Atribuită Cumpărare directă

1 BARA DUBLU RABATABILA CU SUPORT HARTIE 3 193,80 581,40 2 BARA IN L PRINDERE PERETE IN 3 PUNCTE 1 199,50 199,50 3 LAVOAR 65CM ETIUDA 1 441,17 441,17 4 OGLINDA MOBILA 1 225,15 225,15 VALOARE 1447,22 TVA 274,97 TOTAL 1722,19

Număr anunț
DA26230303
Autoritate contractantă
Orasul Sovata (Primaria Oras Sovata) (CUI 4436895)
Furnizor / câștigător
LUCA TRADING JUNIOR SRL (CUI 36241760)
Cod CPV
44410000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.447,22 RON
Valoare atribuită
1.447,22 RON
Data publicării
01.09.2020 00:00
Data finalizării
02.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.447,22 RON

din 1.447,22 RON estimat