Atribuită
Cumpărare directă
SERVICII DE CAZARE PENTRU FORMARE PROFESIONALA 2020- LA HOTEL - 7 NOPTI DE CAZARE PENTRU FORMARE PROFESIONALA / PERFECTIONARE CAZARE IN REGIM SINGLE / DOUBLE IN TOATE HOTELURILE PARTENERE DETALII IN OFERTA PUBLICA PREZENTA PE SITE-UL ORGANIZATIEI: WWW.CURSURI-FUNCTIONARI.RO TARIF AFERENT LOCATIILOR/PERIOADELOR : 5-12 IULIE HOTEL RIVIERA STANDARD 5-12 IULIE HOTEL MEDITERANEAN STANDARD 19-26 IULIE HOTEL DEL MAR VENUS STANDARD 26-2 AUGUST HOTEL DEL MAR VENUS STANDARD 2-9 AUGUST HOTEL DEL MAR VENUS STANDARD 9-16 AUGUST HOTEL DEL MAR VENUS STANDARD 16-23 AUGUST HOTEL DEL MAR VENUS STANDARD 6-13 SEPTEMBRIE HOTEL MEDITERANEAN STANDARD PLUS 13-20 SEPTEMBRIE HOTEL MALIBU STANDARD PLUS 13-20 SEPTEMBRIE HOTEL PRESIDENT 20-27 SEPTEMBRIE HOTEL PRESIDENT CAZAREA SE FACE CU O ZI INAINTEA INCEPERII CURSULUI. CONFORM GRILEI DE PROGRAME IUNIE-SEPTEMBRIE 2020 INSCRIEREA SE FACE IN BAZA FORMULARULUI COMPLETAT ,TRIMIS PE EMAIL SAU PE FAX. CENTRUL DE FORMARE APSAP 2020 - WWW.CURSURI-FUNCTIONARI.RO mai putin Achizitii publice. Practica si actualizari legislative; HOTEL PRESIDENT 20-27 SEPTEMBRIE 2020 -HOTEL PRESIDENT-Baile Felix; 1 Persoana: perioada-20,09,2020-27,09,2020.
- Număr anunț
- DA26235164
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE DESERVIRE,PAZA SI PROTOCOL (CUI 13907908)
- Furnizor / câștigător
- CENTRUL DE FORMARE APSAP (CUI 33269758)
- Cod CPV
- 55110000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.419,05 RON
- Valoare atribuită
- 3.419,05 RON
- Data publicării
- 01.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.