Atribuită
Cumpărare directă
CLOROM PASTILE CLOR 200 BUC/CUTIE, DEZINFECTANT CLORIGEN cutie 4,00 cutie 29,90 RON 119,60 KLINTENSIV DEZINFECTANT SUPRAFETE GATA DE UTILIZARE 5L BUC 2,00 BUC 119,90 RON 239,80 HYGIENUM GEL ANTIBACTERIAN, DEZINFECTANT 5L BUC 2,00 BUC 260,10 RON 520,20 SH SACI MENAJ REZISTENTI 60L /20BUC. HD-LD rola 50,00 rola 3,95 RON 197,50 KOOBIC SACI MENAJ ULTRAREZISTENTI 240L 10 BUC LDPE rola 10,00 rola 6,79 RON 67,90 KOOBIC SACI MENAJ ULTRAREZISTENTI 35L/15BUC. LDPE rola 10,00 rola 2,39 RON 23,90 ST Saci menaj ULTRAREZISTENTI 20L 30buc ALB (HD-LD) rola 50,00 rola 3,67 RON 183,50 Manusi examinare NITRIL albastre, M 100 buc/cutie, clasic, AQL1 BUC 4,00 BUC 59,90 RON 239,60 DOZATOR SAPUN LICHID 1L, ALB BUC 30,00 BUC 39,90 RON 1.197,00 MEDITOL GEL ICF 5L BUC 2,00 BUC 199,00 RON 398,00
- Număr anunț
- DA26247397
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR.7 MEDIAS (CUI 17493426)
- Furnizor / câștigător
- UP CIPTRONIC SRL (CUI 26812877)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.187 RON
- Valoare atribuită
- 3.187 RON
- Data publicării
- 02.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.