Atribuită Cumpărare directă

pălarea mâinilor este cea mai eficientă metodă de protecție împotriva microorganismelor. Formula sa activă antibacteriană este îmbogățită cu glicerină de origine vegetală, pentru protecția împotriva uscării excesive a pielii mâinilor. II. INSTRUCŢIUNI DE UTILIZARE: Se aplică pe pielea udă, se masează uşor, iar după 1 minut se clăteşte cu apă din abundenţă. Ingrediente: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamide DEA, Sodium Chloride, Glycerin, Propylene Glycol, Parfum, Triclosan, Citric Acid, Magnesium Nitrate, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone Produsul se ambalează în canistră din HDPE de 5L, prevăzută cu buşon cu sigiliu. Produsele şi ambalajele colective sunt inscripţionate conform legislaţiei în vigoare. Produsul se depozitează la intervalul de temperatură de 15-25°C, pe Europaleţi, în încăperi curate, uscate, ferite de razele soarelui şi de surse de căldură. Transportul produsului se face cu mijloace de transport acoperite şi curate. Depozitat şi transportat în condiţiile arătate mai sus, produsul este garantat 36 luni de la data fabricaţiei. Fiecare transport este însoţit de o declaraţie de conformitate şi un buletin de analiză.FARMEC Gel dezinfectant mâini 500 ml este un dezinfectant alcoolic cu efect virucid si bactericid cu acțiune rapidă, cu o concentratie de alcool 70% v/v destinat dezinfectiei igienice a mâinilor. Are in compozitie si glicerina care are un rol emolient si hidratant. UTILIZARE: Ambalaj cu pompita - o cantitate de aproximativ 3 - 5 ml se

Număr anunț
DA26245263
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT "ASCHIUTA (CUI 17968487)
Furnizor / câștigător
FARMEC SA (CUI 199150)
Cod CPV
33741300-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
482,60 RON
Valoare atribuită
482,60 RON
Data publicării
02.09.2020 00:00
Data finalizării
03.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

482,60 RON

din 482,60 RON estimat