Atribuită
Cumpărare directă
1. SR EN ISO 9001:2015 Sisteme de management al calităţii. CerinţeLimba romana 1 bucata - 114 ron fara TVA 2. SR EN ISO 9000:2015 Sisteme de management al calităţii. Principii fundamentale şi vocabularLimba romana 1 bucata - 159.45 ron fara TVA 3. SR EN ISO 19011:2018 Linii directoare pentru auditarea sistemelor de managementLimba romana 1 bucata - 144.29 ron fara TVA 4. SR ISO/TR 10013:2003 Linii directoare pentru documentaţia sistemului de management al calităţiiLimba romana 1 bucata - 88.24 ron fara TVA 5. SR EN ISO 9004:2018 Managementul calităţii. Calitatea unei organizaţii. Îndrumări pentru obţinerea unui succes durabilLimba romana 1 bucata - 159.45 ron fara TVA Comanda se executa si se livreaza dupa ce se primeste dovada platii. Comunicat Având în vedere recomandările Grupului de Comunicare Strategică din cadrul Ministerului Afacerilor Interne referitoare la adoptarea unor măsuri preventive, în scopul prevenirii îmbolnăvirii cu Coronavirus (Covid-19) si in conformitate cu Decizia Asociatiei de Standardizare din Romania, cu nr. 57/16.07.2020, vă aducem la cunoștință că în perioada 16 martie – 15 septembrie 2020, activitatea de relații cu publicul se va realiza doar prin telefon sau prin corespondență electronică. Astfel: ASRO sistează programul de lucru, fizic, cu publicul. Standardele pot fi comandate în magazinul online (magazin.asro.ro) sau cererile pot fi trimise la adresa de e-mail vanzari@asro.ro În acestă perioadă plățile se vor putea face doar prin O.P. sau onli
- Număr anunț
- DA26240627
- Autoritate contractantă
- AUTORITATEA DE INVESTIGATII SI ANALIZA PENTRU SIGURANTA AVIATIEI CIVILE (CUI 27690298)
- Furnizor / câștigător
- ASOCIATIA DE STANDARDIZARE DIN ROMANIA-ASRO (CUI 11134288)
- Cod CPV
- 22121000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 665,43 RON
- Valoare atribuită
- 665,43 RON
- Data publicării
- 02.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.