Atribuită
Cumpărare directă
Tencuiala interioara si exterioara sclivisita; Tavane suspedate; Strat suport sau sapa; Tencuiala decorativa; Termoizolatie; Montare sageac; Trotoare din beton; Tencuiala interioara; Streasina infundata; Vopsea alba; Pardoseli din gresie ceramica; Montare plinte ceramice pardoseli; Tencuieli interioare driscuite la pereti si stalpi la pereti; Tencuiala manuala; Reparatii glafuri, usi si ferestre
- Număr anunț
- DA26235001
- Autoritate contractantă
- Comuna Fundeni (CUI 3796942)
- Furnizor / câștigător
- ZAMFIR FLORY CONSTRUCT SRL (CUI 34839695)
- Cod CPV
- 45210000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 135.956,44 RON
- Valoare atribuită
- 135.956,44 RON
- Data publicării
- 01.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.