Atribuită Cumpărare directă

SEPTI5000 Gel dezinfectant pentru maini si suprafete, avizat, fara clatire, bidon 5l 19% BUC 190,00x 5 bucati E-TH1018668 Ecodes 15kg, detergent dezinfectant universal textile 19% BUC 242,97 1 bucata

Număr anunț
DA26235942
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT ALBA CA ZAPADA (CUI 17965618)
Furnizor / câștigător
SIDE GRUP SRL (CUI 15216895)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.192,97 RON
Valoare atribuită
1.192,97 RON
Data publicării
01.09.2020 00:00
Data finalizării
02.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.192,97 RON

din 1.192,97 RON estimat