Atribuită
Cumpărare directă
Echipamente DNP nr. crt Denumirea bunului inventariat UM cantitate Valoare inventar Denumirea serviciului de probațiune nr inventar 1 ROUTER TIP HUAWEI AR1220C buc 1 4236 Serviciul de probațiune Braila 201722 2 ROUTER TIP HUAWEI AR1220C buc 1 4236 Serviciul de probațiune Brasov 201721 3 ROUTER TIP HUAWEI AR1220C buc 1 4236 Serviciul de probațiune București 201719 4 ROUTER TIP HUAWEI AR1220C buc 1 4236 Serviciul de probațiune Buzău 201723 5 ROUTER TIP HUAWEI AR1220C buc 1 4236 Serviciul de probațiune Caras Severin 201724 6 ROUTER TIP HUAWEI AR1220C buc 1 4236 Serviciul de probațiune Covasna 201725 7 ROUTER TIP HUAWEI AR1220C buc 1 4236 Serviciul de probațiune Iasi 201726 8 ROUTER TIP HUAWEI AR1220C buc 1 4236 Serviciul de probațiune Ilfov 201720 9 ROUTER TIP HUAWEI AR1220C buc 1 4236 Serviciul de probațiune Prahova 201728 10 ROUTER TIP HUAWEI AR1220C buc 1 4236 Serviciul de probațiune Teleorman 201729 11 ROUTER TIP HUAWEI AR1220C buc 1 4236 Serviciul de probațiune Tulcea 201727 Riscuri ce trebuie acoperite de poliță: - Incendiu; - Furt (cel puțin furt prin efracție, furt prin acte de tâlhărie, furt prin întrebuințarea cheilor, vandalism, deteriorări prin tentativă de furt prin efracție); - Alte incidente în mod normal asigurabile (trăsnet, explozie, căderi accidentale de corpuri, fenomene atmosferice, avarii accidentale ale instalațiilor de apă, inundație din cauze natural, cutremur, prăbușiri/alunecări de teren etc) Polița de asigurare încheiată trebuie să aibă franșiza 0.
- Număr anunț
- DA26235326
- Autoritate contractantă
- Directia Nationala de Probatiune (CUI 32967779)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA (CUI 6120740)
- Cod CPV
- 66515200-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 500 RON
- Valoare atribuită
- 500 RON
- Data publicării
- 01.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.