Atribuită Cumpărare directă

MA Cant. UV -------------------------- -- -------- --- FILE SALAU NIL 300-500 G KG 12,000 1 MA Cant. UV -------------------------- -- -------- --- SCR INELE ELAST 100 GR/33 BU 10 1 TRAFFIC H.COP A4 80 GR/CU BU 10 5 MA Cant. UV -------------------------- -- -------- --- SALAM DE VARA KG KG 3,082 1 SPATA VITA FARA OS VRAC K KG 5,980 1 COTLET PORC CU OS VRAC KG KG 11,490 1 JAMBON FELIAT VRAC KG KG 11,220 1 PULPA PORC FARA OS VRAC K KG 10,360 1 SPATA PORC FARA OS VRAC K KG 10,385 1 FILE P.PUI F.P.ATM GAS.KG KG 18,510 1 PULPE PUI INFERIOARE CCA. KG 24,888 1 LAMAI ZA KG CI KG 4,314 1 MERE GOLDEN IT KG CII KG 12,600 1 MERE ROYAL GALA IT KG CI KG 14,800 1 CARTOFI ALBI RO.10KG BUC BU 15 1 CEAPA GALBENA RO 10KG BUC BU 3 1 ARDEI GRAS BIANCA RO KG C KG 13,400 1 PATRUNJEL VERDE RO LG CI LG 20 1 MORCOVI RO. KG C.I VRAC KG 39,800 1 VARZA ALBA NOUA RO KG CI KG 47,400 1 ELIO PAS.TOMATE 740G CU 15 1 TPS CARNE DE PORC 300G CV 5 1 HUTTON CUS-CUS 500G PG 30 1 HUTTON SPIRALE 500G PG 21 1 SALROM SARE GEMA MAR5KG SA 5 1 BOROMIR CR.CIOCO ROM50G BU 10 1 BOROMIR CROISS.LAPTE50G BU 10 1 THEREZIA BRANZA BURDUF 30 BU 10 1 ALBATROS OUA COD2 CL.L 30 IF 10 30 PULPA DE PUI CU SPATE BAX KG 26,860 1 PULPE PUI CU SPATE PG.KG KG 24,700 1 PULPE SUPERIOARE BAX KG KG 27,985 1 AM.LEGUME SUPA 2,5KG PG 6 1 CAMARA V.AMESTEC MEXICAN PG 4 1 FASOLE PASTAI GALB2,5KG PG 4 1 SPANAC TOCAT PORTII 250 BU 4 1 CART.PREPR.CG.9X9 2500G BU 5 1

Număr anunț
DA26243934
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL AIUD (CUI 4613628)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
15211000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.160,22 RON
Valoare atribuită
4.160,22 RON
Data publicării
02.09.2020 00:00
Data finalizării
07.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.160,22 RON

din 4.160,22 RON estimat