Atribuită Cumpărare directă

Preluare documente, scanare diferite formate A5, A4, A3, A2 in format PDF, JPEG, si stocare pe memoria externa. Pretul este pe bucata ( bucata = volum intre 150 - 300 file ), ex: carti, ziare, reviste legate sau brosurate. 450 lei / bucata .Pe baza achizitiei se incheie un contract de prestari servicii valabil pe perioada 01.09.2020-31.12.2020. Cantitatea de 20 buc. este formata din 5 volume/luna x 4 luni.

Număr anunț
DA26223311
Autoritate contractantă
BIBLIOTECA JUDETEANA OVID DENSUSIANU HUNEDOARA-DEVA (CUI 4374555)
Furnizor / câștigător
MIKI CRISS KLASS S.R.L. (CUI 40395112)
Cod CPV
79999100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.000 RON
Valoare atribuită
9.000 RON
Data publicării
31.08.2020 00:00
Data finalizării
31.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.000 RON

din 9.000 RON estimat