Atribuită
Cumpărare directă
CAPSATOR 25 COLI NOKI 5 Sfoara alba bumbac 10 Creion corector MILAN 10 Fluid corector Pelikan blanco 10 pix 01 writing 50 Permanent MARKER SCHNEIDER 130 5 Post IT GLOBOX 4 culori 2 Lipici solid 21 g fara solvent Herlitz 10 Pioneze inox 10 Banda ambalare 48X66 transparenta 2 Banda adeziva 18X33MM taff 5 ACE GAMALIE CENTRUM 50G 80131 5 TEXT MARKER SCHNEIDER 5 Agrafe birou nr 2-28mm AR 10 Capse 24/6 10 Baterii VARTA R3 HI-ENERGY 12 Hartie copiator TRAFIC A4 50 Dosar plastic TAFF 400 Folie protectie A4 TAFF 200 Plic C5 silicon 100 Plic silicon C6 100 Post IT GLOBOX 4 culori 10
- Număr anunț
- DA26220205
- Autoritate contractantă
- COMUNA CERNISOARA (CUI 2541444)
- Furnizor / câștigător
- ROTAREXIM SA (CUI 1465985)
- Cod CPV
- 22900000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.583,20 RON
- Valoare atribuită
- 1.583,20 RON
- Data publicării
- 28.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 31.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.