Atribuită
Cumpărare directă
Catalog pentru învatamantul gimnazial (clasele V-VIII), 39 elevi - coperta din imitatie de piele - culoare ALBASTRU Numar de referinta: C031 Catalog clasa pregatitoare(39 elevi)-imitatie piele - culoare VERDE Numar de referinta: C028c Catalog pentru învatamantul primar (model nou clasele I-IV),36 elevi-coperta imitatie piele - culoare ROSU Numar de referinta: C028b Condica pentru evidenta prezentei personalului didactic - coperta duplex Numar de referinta: C089 Carnet de elev pentru invatamantul gimnazial Numar de referinta: C044 Carnet de elev pentru invatamantul primar Numar de referinta: C043
- Număr anunț
- DA26242839
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA ,,VASILE ALECSANDRI” BAIA MARE (CUI 26691155)
- Furnizor / câștigător
- ACTONPRES GROUP SRL (CUI 25155248)
- Cod CPV
- 22900000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 647,60 RON
- Valoare atribuită
- 647,60 RON
- Data publicării
- 02.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.