Atribuită
Cumpărare directă
UAT PLOSCA DORESTE INCHIEREA UNUL CONTRACT PENTRU REALIZAREA OBIECTIVULUI DE INVESTITII "LUCRARI DE MODERNIZARE A STRAZILOR STADIONULUI SI GUTUILOR DIN COMUNA PLOSCA, JUDETUL TELEORMAN", AVAND URMATOARELE CARACTERISTICI TEHNICE: STR STADIONULUI, CU LUNGIMEA DE 504 M, LATIME PARTE CAROSABILA 4 M, ACOSTAMENTE 2x 0.5 M, IAR LATIMEA PLATFORMEI DE 5 M IAR STR. GUTUILOR CU LUNGIMEA DE 264 M, LATIME PARTE CAROSABILA DE 3,5 M, LATIME ACOSTAMENTE 2x0,25, IAR LATIMEA PLATFORMEI DE 4 M. SUPRAFATA TOTALA DE RERABILITAT ( terasamente platforma drum -asternere balast -asternere piatra sparta -asternere mixturi asfaltice -santuri de pamant, pereate, rigole prefabricate -podete drumuri laterale si transversale -drumuri laterale -semnalizare si marcaje ) ESTE DE 3.576 MP IAR PRETUL PROPUS DE CATRE AUTORITATEA CONTRACTANTA ESTE DE 124,44 LEI/MP, FARA TVA, ADICA, UN TOTAL AL LUCRARII DE 444.997,44 RON, FARA TVA. PENTRU ELABORAREA OFERTEI, VA ATASAM PREZENTEI FORMULARELE F1;F2;F3;C6;C7;C8 SI C9
- Număr anunț
- DA26243543
- Autoritate contractantă
- COMUNA PLOSCA (PRIMARIA PLOSCA JUD. TELEORMAN) (CUI 4652783)
- Furnizor / câștigător
- CRISMAR RED CONSTRUCT S.R.L. (CUI 41151116)
- Cod CPV
- 45233120-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 444.997,44 RON
- Valoare atribuită
- 444.997,44 RON
- Data publicării
- 02.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.