Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de dirigenție de șantier -lucrari tehnico -edilitare de alimentari cu apa si de canalizare pentru proiectul "Înființarea sistemului de alimentare cu apă și a sistemului de canalizare în localitatea Vatra Moldoviței, comuna Vatra Moldoviței, județul Suceava" - PNDR măsura 7.2
- Număr anunț
- DA26255229
- Autoritate contractantă
- COMUNA VATRA MOLDOVITEI (CUI 4326680)
- Furnizor / câștigător
- BREAHNA MARIUS-ROMULUS (CUI 39135631)
- Cod CPV
- 71520000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 55.000 RON
- Valoare atribuită
- 55.000 RON
- Data publicării
- 03.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.