Atribuită Cumpărare directă

lucrari de modernizare si asfaltare drum Vasile Lucaciu ,conform proiectului tehnic si listelor de cantitati atasate

Număr anunț
DA26250216
Autoritate contractantă
Comuna Cicirlau (CUI 3627374)
Furnizor / câștigător
GAL-GALASIMI SRL (CUI 30344375)
Cod CPV
45233120-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
239.388 RON
Valoare atribuită
239.388 RON
Data publicării
03.09.2020 00:00
Data finalizării
04.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

239.388 RON

din 239.388 RON estimat