Atribuită Cumpărare directă

Cartela din plastic sigilata, are sase coloane ce contin suspensii de gel in configuratia (sase test... mai departe

Număr anunț
DA26251224
Autoritate contractantă
CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA IALOMITA (CUI 4365247)
Furnizor / câștigător
DIALAB SOLUTIONS SRL (CUI 23818271)
Cod CPV
33696100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.924,80 RON
Valoare atribuită
4.924,80 RON
Data publicării
03.09.2020 00:00
Data finalizării
04.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.924,80 RON

din 4.924,80 RON estimat