Atribuită
Cumpărare directă
catalog invatamant liceal buc 24 ,catalog invatamant profesional buc 18 ,catalog invatamant postiliceal buc 2 ,registru matricol cartonat a3 buc 2 , carnete liceu buc 120, carnete profesional buc 60 ,carnete postliceal buc 20 ,condica prezenta profesori a3 buc 2 , registru intrare iesire buc 2 , ordine deplasare buc 5 , chitantier buc 4. registru casa autocopiativ buc 4 , adeverinte elev buc 500
- Număr anunț
- DA26240873
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC "TASE DUMITRESCU (CUI 3197048)
- Furnizor / câștigător
- RISEBA FLOR S.R.L. (CUI 15999134)
- Cod CPV
- 22461000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.193,77 RON
- Valoare atribuită
- 1.193,77 RON
- Data publicării
- 02.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.