Atribuită
Cumpărare directă
PACHETUL VA CUPRINDE URMATOARELE: PARCHET PROGRES 10MM C32 D3789 NUC AM-V 4017385 - 190 PACHETE; PLINTA PARCH CANAL 10456-6011 NUC WALNUT - 76 BUC; 4017435 COLT INT PLINTA 10456-6011 NUC WALNUT 4/ 4017440 - 15 BUC; COLT EXT PLINTA 10456-6011 NUC WALNUT 2/ 4017450 - 10 BUC;ELEMENT IMB PLINTA 10456-6011 NUC WALNUT 4017445 - 16 BUC; CAPETE ST/DR PLINTA 10456-6011 NUC WALNU 4017454 - 5 BUC; FOLIE PEE 2,5MM 25 M2/ROL 30KG/M3 (EPLF) - 12 ROLE.
- Număr anunț
- DA26204961
- Autoritate contractantă
- Liceul Teoretic "Nicolae Iorga (CUI 4205505)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44112240-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.935,39 RON
- Valoare atribuită
- 15.935,39 RON
- Data publicării
- 26.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 31.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.