Atribuită Cumpărare directă

Catalog ptr inv primar, gimnazial si clasa pregatitoare, carnete elev primar si gimnazial,condica prezenta persolal didactic, registru matricol clasele I-VIII

Număr anunț
DA26208720
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA EROU SERGENT GRIGORE IOAN, COMUNA DUMBRAVESTI (CUI 29012348)
Furnizor / câștigător
ACTONPRES GROUP SRL (CUI 25155248)
Cod CPV
22900000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
577,94 RON
Valoare atribuită
577,94 RON
Data publicării
27.08.2020 00:00
Data finalizării
28.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

577,94 RON

din 577,94 RON estimat