Atribuită Cumpărare directă

DIBLU/SURUB INECAT6X30 DIBLU NYLON+SUR 6/12/42 01132 1PG=100buc DIBLU NYLON+SURUB 6x60 1pg=50 buc DIBLU TU 8X40 SURUB SAPUNIERA CU BUTON CROMAT SUPORT HIRTIE ISTIRIDIE SUPORT HIRTIE CU BUTON CROMAT ETAJERA TOROS 231 ALBA BATERIE RENA LAVOAR FURTUN DUS 175CM ELEMENTI W07 FERRO

Număr anunț
DA26190774
Autoritate contractantă
COMPLEXUL REZIDENTIAL "SFANTA MARIA" BRAILA (CUI 39003266)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
860,05 RON
Valoare atribuită
860,05 RON
Data publicării
25.08.2020 00:00
Data finalizării
25.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

860,05 RON

din 860,05 RON estimat