Atribuită
Cumpărare directă
Formula sa activă antibacteriană este îmbogățită cu glicerină de origine vegetală, pentru protecția împotriva uscării excesive a pielii mâinilor.Ingrediente: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamide DEA, Sodium Chloride, Glycerin, Propylene Glycol, Parfum, Triclosan, Citric Acid, Magnesium Nitrate, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone Produsul se ambalează în canistră din HDPE de 5L, prevăzută cu buşon cu sigiliu. Produsele şi ambalajele colective sunt inscripţionate conform legislaţiei în vigoare. Produsul se depozitează la intervalul de temperatură de 15-25°C,
- Număr anunț
- DA26185497
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC "EDMOND NICOLAU"BRAILA (CUI 4205777)
- Furnizor / câștigător
- FARMEC SA (CUI 199150)
- Cod CPV
- 33000000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 103,20 RON
- Valoare atribuită
- 103,20 RON
- Data publicării
- 24.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.