Atribuită
Cumpărare directă
C007 Registru pentru inscrierea si evidenta elevilor-700 elevi-Coperta carton gros invelita cu imitatie piele de diferite culori buc 1 16.85 16.85 3.20 2 C022 Registru matricol pentru clasele I-VIII, pt 200 elevi (format A3) - Coperta carton gros invelita cu imitatie piele de diferite culori buc 1 33.95 33.95 6.45 3 C023a Registru matricol pentru licee,grupuri scolare, scoli de arte si meserii, anul de completare si scolile postliceale/de maiestri (format A3) - cu materile principale - coperta duplex buc 4 20.88 83.53 15.87 4 C028b Catalog pentru invatamantul primar (clasele I-IV),36 elevi - coperta imitatie piele buc. 10 15.90 158.99 30.21 5 C028c Catalog pentru clasa pregatitoare, (clasa 0), 36 elevi - coperta imitatie piele buc 3 15.90 47.70 9.06 6 C031 Catalog pentru invatamantul gimnazial (clasele V-VIII),36 elevi - coperta imitatie piele buc 10 15.90 158.99 30.21 7 C034a Catalog pentru invatamantul liceal (clasele IX-XII/XIII),36 elevi - coperta imitatie piele buc 6 15.90 95.39 18.13 8 C034b Catalog pentru invatamantul liceal (rubricatia materiilor este goala pt liceele de spec)coperta carton gros invelita in imit piele buc 7 15.90 111.29 21.15 9 C037 Catalogul clasei (ucenici, scoli profesionale, scoli de arte si meserii, etc)36 elevi - coperta imit. piele buc 5 15.90 79.50 15.10 10 C043 Carnet de elev pentru invatamantul primar buc. 65 0.98 63.91 12.14 11 C044 Carnet de elev pentru invatamant gimnazial buc. 60 0.98 58.99 11.21 12 C045 Carnet de elev pentru licee buc.
- Număr anunț
- DA26205856
- Autoritate contractantă
- LICEUL ”CAROL I”, ORASUL PLOPENI (CUI 2843710)
- Furnizor / câștigător
- ACTONPRES GROUP SRL (CUI 25155248)
- Cod CPV
- 22900000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.109,97 RON
- Valoare atribuită
- 2.109,97 RON
- Data publicării
- 27.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.