Atribuită
Cumpărare directă
015.01.902 - Cilindru gradat ISOLAB, 2000 ml, clasa A Cilindru gradat, realizat din sticla borosilicata 3.3 transparenta, in conformitate cu standardul DIN EN ISO 4788 Marcaj de conformitate si numar de lot printate pe vas, certificatul de lot poate fi descarcat de pe site-ul Isolab Calibrare individuala, realizata de roboti automati; astfel se elimina abaterile posibile de la valorile nominale Prevazut cu marcaj de conformitate H/DE-M, in conformitate cu legislatia germana Calibrati in conformitate cu standardul DIN/ISO “clasa A” Prevazut cu cioc care asigura o turnare fara scurgeri Inscriptiile de pe vas sunt printate cu smalt albastru Cu baza hexagonala pentru stabilitate ridicata
- Număr anunț
- DA26187667
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
- Furnizor / câștigător
- AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
- Cod CPV
- 33793000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 295,76 RON
- Valoare atribuită
- 295,76 RON
- Data publicării
- 24.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.