Atribuită
Cumpărare directă
Convertizor de frecventa de 7,5 kW Danfoss model FC- 202P7K5T4E20H3XGXXXXSXXXXANBXCXXXXDX Specificatii tehnice: Convertizor de frecventa dezvoltat pentru aplicații de pompare apa cu regim de funcționare: presiune constanta. - Capacitate de acționa 3 pompe in paralel, o pompa cu turație variabila si 2 pompe acționate prin relee - Putere 7,5 kw, Tensiune de lucru 3x380-480V, Grad de protecție IP20 - Doua intrări analogice configurabile - Dotat cu panou de comanda cu butoane si afișaj local LCD alfanumeric care sa ruleze aplicatia de pompare apa si setarea parametrilor pentru regimul de functionare presiune constanta. - Funcționare in sistem SCADA, EtherNet/IP MCA 121 prin care se furnizeaza si se interpreteza toti registrii convertizorului
- Număr anunț
- DA26204812
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE APA ORADEA S.A. (CUI 54760)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ MATRIX SRL (CUI 5150840)
- Cod CPV
- 32552420-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.809,60 RON
- Valoare atribuită
- 4.809,60 RON
- Data publicării
- 26.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.