Atribuită Cumpărare directă

CantC Denumire 5 EPACK MANUSI MENAJ L 2 BUC 4 ASTONISH SAP.LIC.ANTIB.650M 2 ONDA HART.IG.2STR40BUC 4 BREF POWER ACTIV LEM.2X50G 4 BREF POWER ACTIV PINE2X50G 20 ROLE PROFESIONALE 100M 2STR 1 ACE BLENCH REGULARBOX2L 8 JASOL PAST.DEZINF.145BUC 1 MR.PROPER LEMON ALL 5L 1 TPS REZ.MOP BUMB.XXL 250G 8 SANYTOL GEL MAINI DEZINF.25 2 BACTISEPT DEZINFECTANT 5L 4 BREF WC GEL FRESH APPLE 360 2 CIF DETERG.DEZINFECTANT 5L 10 CIF LICH.ABR.LEM.500ML 5 CLIN UNIV.BLUE PISTOL500ML 2 STERISOL DEZINF.SUPRAF.5L 1 TRIM PRIMAV.SAP.L.LACR4L 1 TRIM PRIMAV.SAP.L.PIERS4L 4 BREF WC GEL F.OCEAN360ML 1 SAFESIDE MANUSI LAT.PUD.M 1 5 FARMEC LOT.IGIENIZ.MAINI 150ML 2 VANISH COV.3IN1 500ML 10 ALUFIX SACI MENAJ 150L 10BUC 3 EPACK LAVETA UMEDA 3BUC 20 FINO SAC GUNOI 35L/30BUC 6 FAIRY DET.VASE LEMON 800ML 2 ROPACK BURETI VASE 10BUC

Număr anunț
DA26179179
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 NUCET (CUI 19386477)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.065,27 RON
Valoare atribuită
2.065,27 RON
Data publicării
21.08.2020 00:00
Data finalizării
24.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.065,27 RON

din 2.065,27 RON estimat