Atribuită
Cumpărare directă
1021754 SET 2 PANZE SABIE S 1111 DF 2609256712 1 SET 1050793 VINCLU SUDOR MAGN 45/90/135 LT72468 1 BUC 1053037 VINCLU SUDOR MAGN 30/45/60/75/90 LT72470 2 BUC 1019258 FURTUN CURATARE TEAVA 7,5M 2.637-729.0 1 BUC 1031560 SET CURATARE JGHEAB / TEVI 2.642-240.0 1 SET 1025316 ADAPTOR PRES.QUICK CONECT K 4.470-041.0 1 BUC 1034141 SET 200 ACCESORII MINIFREZA 753948 HIKOK 1 SET 1014342 SET 5 PANZE FER SABIE RPD40B 752024 HIK 1 SET 1038137 PANZA FER SABIE S644D 2609256701 1 BUC 1038133 PANZA FER SABIE S1131L 2609256702 1 BUC 1021869 2 PANZE SABIE S 922 EF 2609256706 1 BUC 1026553 DUZA ASPIR AUTO PT WD /SE/A2 2.863-145.0 1 BUC 1021837 2 PANZE SABIE S 1122 EF 2609256708 1 BUC
- Număr anunț
- DA26184841
- Autoritate contractantă
- Colegiul Tehnic Forestier (CUI 2843841)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 926,87 RON
- Valoare atribuită
- 926,87 RON
- Data publicării
- 24.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.