Atribuită Cumpărare directă

Primaria Comunei Sanpetru Mare, din Judetul Timis, prin intermediul aparatului propriu al primarului, intentioneaza sa contracteze servicii de intretinere a spatiilor verzi din comuna si din localitatile aferente comunei. Alaturat atasam caietul de sarcini cu cerintele impuse de catre autoritatea contractanta. Va rugam sa va actualizati pretul produsului de catalog in conformitatea cu acestea. Va multumesc!

Număr anunț
DA26196335
Autoritate contractantă
COMUNA SANPETRU MARE (PRIMARIA SANPETRU MARE) (CUI 4483862)
Furnizor / câștigător
IDU DAGA 190 S.R.L. (CUI 42921027)
Cod CPV
77310000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
70.000 RON
Valoare atribuită
70.000 RON
Data publicării
25.08.2020 00:00
Data finalizării
26.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

70.000 RON

din 70.000 RON estimat