Atribuită Cumpărare directă

SET CHEI IMPACT PRINDERE 3/4+CUTIE METALICA 17.19.22.24.27.36.41.50

Număr anunț
DA26187823
Autoritate contractantă
APA CANAL S.A. (CUI 16914128)
Furnizor / câștigător
KILLTEC SRL (CUI 6245590)
Cod CPV
44512940-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
588,94 RON
Valoare atribuită
588,94 RON
Data publicării
24.08.2020 00:00
Data finalizării
25.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

588,94 RON

din 588,94 RON estimat