Atribuită Cumpărare directă

Manusi de examinare neputrade, nesterile, din nitril dimensiuni albastre, strat intern de polimer, clasificate in clasa I, categoria II, norme EN 980:2008, EN 1041:2008. , EN ISO 14971:2009, EN ISO 13485:2003+AC:2009, EN 455-1: 2000; EN 455-2:2009, EN 455 3:2006, EN 455-4:2009. Directiva 93/42/CEE + Directiva 89/686/CEE. marimi S, M, L, XL. 100buc/cutie CANTITATI IMPARTITE ASTFEL: - 30 CUTII MARIMEA XL - 5 CUTII MARIMEA M - 4 CUTII MARIMEA L - 1 CUTIE MARIMEA S

Număr anunț
DA26204195
Autoritate contractantă
Municipiul Vatra Dornei (CUI 7467268)
Furnizor / câștigător
SANROTEX TRADING SRL (CUI 32163740)
Cod CPV
18424000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.880 RON
Valoare atribuită
1.880 RON
Data publicării
26.08.2020 00:00
Data finalizării
26.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.880 RON

din 1.880 RON estimat