Atribuită Cumpărare directă

Primaria comunei Curtești, județul Botoșani, achiziționează lucrări de reparații și întreținere drumuri comunale și sătești, cele afectate de inundațiile din data de 20.06.2020.Lucrările se vor executa conform proiectului si va cuprinde: -reprofilare parte carosabila drum -strat balast cu asternere mecanizata -transportul agregatelor sa fie inclus in pret -sapatura mecanica rigole Se vor executa lucrări pe o distanta de 2,45 km.

Număr anunț
DA26186125
Autoritate contractantă
Comuna Curtesti (Primaria Curtesti Jud Botosani) (CUI 3433866)
Furnizor / câștigător
TRANSILVIU SRL (CUI 14386620)
Cod CPV
45233141-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
58.759,08 RON
Valoare atribuită
58.759,08 RON
Data publicării
24.08.2020 00:00
Data finalizării
24.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

58.759,08 RON

din 58.759,08 RON estimat