Atribuită Cumpărare directă

Laptop HP 250G7 I5-8265U 8GB 1TB MX110-2GB DOS x 1 buc

Număr anunț
DA26186190
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT "BAMBI (CUI 17968479)
Furnizor / câștigător
DOT TEHNIC SRL (CUI 27002429)
Cod CPV
30213100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.080 RON
Valoare atribuită
2.080 RON
Data publicării
24.08.2020 00:00
Data finalizării
25.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.080 RON

din 2.080 RON estimat