Atribuită Cumpărare directă

Servicii de închiriere linii terestre de comunicații de tip Conductă de canalizație de telecomunicați” Pretul este de 340 euro, fara TVA / KM Oferta este valabila pentru contract pe perioada 1 Sept - 31 Dec 2020 ( 4 luni) 1 EURO = 4.8347 Lei

Număr anunț
DA26188227
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE SALAJ (CUI 4291751)
Furnizor / câștigător
ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
Cod CPV
64214400-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.506,60 RON
Valoare atribuită
11.506,60 RON
Data publicării
24.08.2020 00:00
Data finalizării
25.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.506,60 RON

din 11.506,60 RON estimat