Atribuită
Cumpărare directă
COMPRESE 5/5: FARM. 46=30 BUC.; FARM. 43 = 250 BUC.; FARM. 79 = 20 BUC.; COMPRESE 7,5/7,5: FARM. 46 = 80 BUC.; FARM. 43 = 200 BUC.; FARM. 79 = 20 BUC.; COMPRESE 5/10: FARM. 46 = 20 BUC.; FARM. 43 = 165 BUC.; FARM. 79 = 15 BUC.; COMPRESE 10/10: FARM. 46 = 30 BUC.; FARM. 43 = 190 BUC.; FARM. 79 = 30 BUC.; COMPRESE 15/10: FARM. 46 = 30 BUC.; FARM. 43 = 100 BUC.; FARM. 79 = 20 BUC.; COMPRESE 40*40 : FARM. 46 = 10 BUC.; FARM. 43 = 20 BUC.; FARM. 79 = 20 BUC.
- Număr anunț
- DA26201733
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
- Furnizor / câștigător
- SANROTEX TRADING SRL (CUI 32163740)
- Cod CPV
- 33141119-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.380 RON
- Valoare atribuită
- 9.380 RON
- Data publicării
- 26.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.