Atribuită Cumpărare directă

Oferta de pret pentru SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN BRASOV, la anuntul nr 6-ADV1162816/Data publicarii 10.08.20 3710239 FASA TIFON 10CM X 10M - STANDARD- 200buc - 1.35lei +tva/buc

Număr anunț
DA26184662
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN BRASOV (CUI 7661840)
Furnizor / câștigător
BIZMED SRL (CUI 27647093)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
270 RON
Valoare atribuită
270 RON
Data publicării
24.08.2020 00:00
Data finalizării
24.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

270 RON

din 270 RON estimat