Atribuită Cumpărare directă

Notebook Dell, 15.6", Celeron 4205U, 8 GB DDR4 , Intel UHD 620, partajata, tastatura numerica, 1.5 - 2.0 Kg, negru

Număr anunț
DA26188841
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1 "GULLIVER" SUCEAVA (CUI 18252302)
Furnizor / câștigător
ALLBASCA MXM SRL (CUI 37406874)
Cod CPV
30213100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
47.800 RON
Valoare atribuită
47.800 RON
Data publicării
25.08.2020 00:00
Data finalizării
26.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

47.800 RON

din 47.800 RON estimat