Atribuită Cumpărare directă

1 FOLIE AHV 20 45,38 907,60 2 FRANGHIE POLYESTER AHV 1 100,84 100,84 3 CHINGA ROLA AHV 2 33,28 66,56 4 CLIPS PVC SOLAR AHV 150 3,36 504,00 5 PLASA DE UMBRIRE AHV 1 350,93 350,93 6 PRELATA AHV 1 183,53 183,53 7 SFOARA BALOTAT AHV 1 50,43 50,43 VALOARE 2163,89 TVA 411,14 TOTAL 2575,03

Număr anunț
DA26188585
Autoritate contractantă
Orasul Sovata (Primaria Oras Sovata) (CUI 4436895)
Furnizor / câștigător
LUCA TRADING JUNIOR SRL (CUI 36241760)
Cod CPV
16160000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.163,89 RON
Valoare atribuită
2.163,89 RON
Data publicării
25.08.2020 00:00
Data finalizării
25.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.163,89 RON

din 2.163,89 RON estimat