Atribuită
Cumpărare directă
1902080 - Pipete gradate Marienfeld, 2 ml : 0.1 ml, 24 buc Pipete gradate 2 ml : 0.1 ml, clasa AS, 24 bucati Pipete gradate, clasa AS, confectionate din sticla calcosodica Risc scazut de spargere Capetele sunt tesite si slefuite la foc Varful calibrat asigura un timp de asteptare mic Codate dupa culoare pentru identificarea usoara Conform DIN EN ISO 835 Producator Marienfeld Material Sticla calcosodica Volum 2 ml Clasa AS Rezolutie 0.1 ml Toleranta ±0.010 ml Cantitate 24 bucati Cod produs 1902080
- Număr anunț
- DA26185309
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
- Furnizor / câștigător
- AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
- Cod CPV
- 38437100-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.637,09 RON
- Valoare atribuită
- 1.637,09 RON
- Data publicării
- 24.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.