Atribuită Cumpărare directă

AZOTAT DE ARGINT pulbere PA,100G 1 BUC 307718-500G IRON(III) SULFATE HYDRATE, 97% 1 BUC

Număr anunț
DA26187293
Autoritate contractantă
Institutul de Cercetare-Dezvoltare pentru Industrializarea si Marketingul Produselor Horticole HORTING Bucuresti (CUI 13146912)
Furnizor / câștigător
REDOX LIFE-TECH SRL (CUI 30913330)
Cod CPV
33696500-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.430,64 RON
Valoare atribuită
1.430,64 RON
Data publicării
24.08.2020 00:00
Data finalizării
25.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.430,64 RON

din 1.430,64 RON estimat