Atribuită Cumpărare directă

cabanos 18x21.70, muschi file 4x26, toba 8x15.90, sunca pizza 7x14.10, coaste afumate 7x17.80, salam de porc 8x16.5, sunca presata 7x21, kaizer 8x26.30, bacon 8x22, pastrama 8x25,

Număr anunț
DA26179439
Autoritate contractantă
CENTRUL DE INGRIJIRE SI ASISTENTA BOZIENI (CUI 2613958)
Furnizor / câștigător
INDUSTRIALIZAREA CARNII (KOSAROM) SA (CUI 1997087)
Cod CPV
15131400-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.734,50 RON
Valoare atribuită
1.734,50 RON
Data publicării
21.08.2020 00:00
Data finalizării
25.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.734,50 RON

din 1.734,50 RON estimat