Atribuită Cumpărare directă

Clipuri Chirurgicale non-absorbabile din Polimer-HEM-O-LOK. Se va incheia contract de furnizare. Marfa se livreaza la comanda beneficiarului.

Număr anunț
DA26184227
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DR. C. I. PARHON (CUI 4540895)
Furnizor / câștigător
ALPHA MEDICAL SRL (CUI 13878004)
Cod CPV
33141122-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.016 RON
Valoare atribuită
2.016 RON
Data publicării
24.08.2020 00:00
Data finalizării
25.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.016 RON

din 2.016 RON estimat