Atribuită Cumpărare directă

Piesa din aluminiu (articulatie), cu dimensiunea de 70mm x 79mm x 115,5mm si Piesa din aluminiu (Suport disruptor), cu dimensiunea de 70mm x 94mm x 94mm.

Număr anunț
DA26187601
Autoritate contractantă
INSTITUTUL PENTRU TEHNOLOGII AVANSATE (CUI 4204259)
Furnizor / câștigător
SELCASTING SRL (CUI 27427128)
Cod CPV
34324000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.565 RON
Valoare atribuită
20.565 RON
Data publicării
24.08.2020 00:00
Data finalizării
26.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.565 RON

din 20.565 RON estimat