Atribuită
Cumpărare directă
2 Didactica jocurilor de Ion Albulescu, Horatiu Catalano (2019) [Editura Didactica si Pedagogica] (352637) 1 Avertismentele adolescentei de Tiberiu Buzdugan (2009) [Editura Didactica si Pedagogica] (120450) 1 Despre pedepse si recompense in educatie de STAN Emil (2004) [Editura Institutul European] (122358) 1 Adolescenta, tineretea si varsta adulta. Caracteristici, tulburari, modalitati de interventie psihopedagocica de Florentina Mogonea (2015) [Editura Universitaria] (295608) 2 Adolescenta si tineretea: Repere in cunoasterea psihopedagogiei varstelor de Vali Ilie (2017) [Editura Universitaria] (305955) 1 Consiliere psihopedagogica. Baze teoretice si sugestii practice de Ion Al. Dumitru (2008) [Editura Polirom] (81294) 2 Istoria pedagogiei. Idei si doctrine pedagogice fundamentale (editia 2017) de Constantin Cucos (2017) [Editura Polirom] (305953) 2 Managementul programelor de formare continua a cadrelor didactice. Ghid practic de Musata-Dacia Bocos, Laura Serbanescu, Ioan Ioja (2020) [Editura Polirom] (389970) 2 Psihologia adolescentei. Manualul Blackwell de Gerald R. Adams, Michael D. Berzonsky (2009) [Editura Polirom] (126920) 1 Interventia socio-educationala ca sprijin pentru parinti de Ecaterina Adina Vrasmas (2008) [Editura Aramis] (88626) 2 Marele plan de Stephen Hawking, Leonard Mlodinow (2015) [Editura Humanitas] (183636) 2 Psihologie. Manual pentru clasa a X-a de Doina-Olga Stefanescu, Elena Balan, Crist Stefa (2008) [Editura Humanitas Educational] (19051) 1 P.S. T
- Număr anunț
- DA26212480
- Autoritate contractantă
- BIBLIOTECA JUDETEANA "V. VOICULESCU" BUZAU (CUI 8550646)
- Furnizor / câștigător
- LIBRĂRIE . NET SRL (CUI 13784260)
- Cod CPV
- 22110000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.519,47 RON
- Valoare atribuită
- 3.519,47 RON
- Data publicării
- 27.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.