Atribuită
Cumpărare directă
PREZENTA ACHIZITIE DIRECTA ESTE SI COMANDA FERMA SAPUN LICHID ANTIBACTERIAN, Chemgene - detergent dezinfectant concentrat de nivel inalt pentru suprafete 1 l, SPRAY MEDISEPT Dezinfectant de suprafețe spray avizat de MS-biocid, AHD LYSOFORM-Dezinfectant chirurgical pentru maini, Clinell Universal biocid - lavete biocide TP1 si TP2 pentru maini si suprafete,
- Număr anunț
- DA26192490
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE LEAMNA DE SUS (CUI 5046653)
- Furnizor / câștigător
- BIO HYGIENE SRL (CUI 29674809)
- Cod CPV
- 33631600-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.900 RON
- Valoare atribuită
- 5.900 RON
- Data publicării
- 25.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.