Atribuită Cumpărare directă

MANUSI LATEX = 70 cutii; MASCA DE PROTECTIE DE UNICA FOLOSINTA= 3.500 buc; DEZINFECTANT 1 l = 80l; SĂPUN 500 ML = 66 buc.;VIZIERA=410 buc

Număr anunț
DA26205001
Autoritate contractantă
Municipiul Slobozia (CUI 4365352)
Furnizor / câștigător
PARTENER IMPEX SRL (CUI 3212652)
Cod CPV
18424000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.689 RON
Valoare atribuită
9.689 RON
Data publicării
26.08.2020 00:00
Data finalizării
27.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.689 RON

din 9.689 RON estimat