Atribuită
Cumpărare directă
TRANSFER ASSY - 1 X 13295 60 RON; CARCASA GRUP CVA, - 1 X 551.42 RON; SIMERING PLANETARA DR (LA C TRANSFER) - 1 X 64.56 RON; SEAL-OIL - 1 X 64.56 RON; SIMERINGN- 1 X 35.08 RON; RULMENT - 1 X 308.69 RON; RULMENT - 2 X 216.09 RON; RULMENT - 1 X 71.03 RON; O-RING, - 2 X 6.,07; RONORING POMPA ULEI - 1 X 25.20 RON; BOLT - 12 X 15.45 RON; SIMERING CONVERTIZOR, - 1 X 39.26 RON; MANOPERA, - 6 X 170 RON; MANOPERA INLOCUIRE BATERIE - 0.70 X 170 RON.
- Număr anunț
- DA26214994
- Autoritate contractantă
- Administratia Bazinala de Apa Dobrogea Litoral (CUI 23877359)
- Furnizor / câștigător
- TIRIAC AUTO SRL (CUI 11331727)
- Cod CPV
- 50116300-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.224,13 RON
- Valoare atribuită
- 16.224,13 RON
- Data publicării
- 28.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 31.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.