Atribuită
Cumpărare directă
2015897 BURLAN PT CAZAN DIN OTEL D180 L=1M 1 BUC 131,47 2015898 COT DIN OTEL D180 * 90GRD 1 BUC 107,48 7009934 ALIAJ LIPIRI MOI CUPRU 250G 3MM 45255 2 BUC 54,07 1022417 PASTA PENTRU LIPIRE ROSOL 3, 100G 45226 4 BUC 23,62 6016483 PLASA SUDATA ZINCATA 1,7X25M 1 ROL 163
- Număr anunț
- DA26227441
- Autoritate contractantă
- COMUNA PANET (CUI 4375887)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 508,03 RON
- Valoare atribuită
- 508,03 RON
- Data publicării
- 31.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 01.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.