Atribuită
Cumpărare directă
11139513 Cilindru patentat Yale, alama, 45 x 45 mm, 5 chei amprentate Buc 3 11139505 Cilindru patentat Yale, alama, 30 x 30 mm, 5 chei amprentate Buc 2 10807058 Baterie lavoar pipa scurta Ferro Elba Bel 2, stativa, cartus ceramic 40 mm, crom Buc 1 11104899 Robinet coltar 1/2-1/2" Buc 1 10400567 Teava patrata otel,15 x 15 x 1.5 mm ml 24 10400421 Electrozi Supertit Fin, 2,5 x 350 mm kg 4.5
- Număr anunț
- DA26202342
- Autoritate contractantă
- Academia de Stiinte Agricole si Silvice "Gheorghe Ionescu-Sisesti (CUI 8313127)
- Furnizor / câștigător
- ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 491,24 RON
- Valoare atribuită
- 491,24 RON
- Data publicării
- 26.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.