Atribuită Cumpărare directă

Imprimanta multifunctionala Tehnologie printare Laser Mod printare Monocrom / Color Utilizare Home & office Functii principale Printare Scanare Copiere Fax Conectivitate USB / Wi-Fi Format general imprimanta A4 Printare fata/verso (Duplex) Automat Alimentator automat de documente (ADF) Da Functii speciale Imprimare Copiere Scanare Fax Wireless Tip display Touchscreen / LCD LED Dimensiune display 2.7 inch Ciclu de lucru maxim (pagini/luna) 40000 Volum recomandat de printare (pagini/luna) 2500 Aplicatii printare cloud & mobile Wi-Fi Direct, HP ePrint, Apple AirPrint, Mopria, Google Cloud Print, HP Smart, HP JetAdvantage Secure Print, Culoare Alb SPECIFICATII CONSUMABILE Tip consumabil Toner IMPRIMANTA Viteza de printare monocrom 21 ppm Viteza de printare color 21 ppm Rezolutie printare (DPI) 600 x 600 SCANNER Format scanner A4 Rezolutie scanare (DPI) 1200 x 1200 Rezolutie optica (ADF-DPI) 300 x 300 Functii scanner Suport plat, ADF Tehnologie de scanare: CIS COPIATOR Viteza de copiere monocrom 21 ppm Viteza de copiere color 21 ppm Parametrii zoom 25 - 400% FAX Viteza transmisie fax 33.6 Kbps Rezolutie fax (DPI) 300 x 300 Numar contacte apelare rapida 120 MANEVRARE HARTIE Capacitate hartie intrare (coli) 250 Capacitate hartie iesire (coli) 100 Capacitate alimentare automata documente (ADF) 50 Numar tavi hartie 2 Greutate hartie 60 - 163 g/mp SPECIFICATII TEHNICE Frecventa procesor 800 MHz Capacitate memorie 256 MB Capacitate stocare 256 MB Putere consumata 361 W Nivel zgomot 50 d

Număr anunț
DA26194715
Autoritate contractantă
COMUNA ORBEASCA (PRIMARIA COMUNEI ORBEASCA) (CUI 6853236)
Furnizor / câștigător
MB SILVER IMPEX SRL (CUI 17679845)
Cod CPV
30232110-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.703,24 RON
Valoare atribuită
1.703,24 RON
Data publicării
25.08.2020 00:00
Data finalizării
26.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.703,24 RON

din 1.703,24 RON estimat