Atribuită Cumpărare directă

Denumire UM Cantitate Pret unitar Dozator hartie igienica pliata Vialli K6C buc 70 19.6 Dispenser hartie Z Viali YES alb K4 buc 30 35.8 Cos gunoi cu pedala, inox 20L 0106- 00403180 buc 20 83.5

Număr anunț
DA26227834
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala "Ion Agarbiceanu" Cluj Napoca (CUI 4924055)
Furnizor / câștigător
ACE DISTRIBUTION SRL (CUI 32231046)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.116 RON
Valoare atribuită
4.116 RON
Data publicării
31.08.2020 00:00
Data finalizării
01.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.116 RON

din 4.116 RON estimat