Atribuită Cumpărare directă

Catalog pentru invatamant prescolar - coperta duplex, Registru matricol pentru clasele I-VIII -arhiva, Catalog pentru învatamantul gimnazial (clasele V-VIII), 39 elevi - coperta arhiva, Catalog pentru învatamantul primar (model nou clasele I-IV),36 elevi-coperta arhiva, Carnet de elev pentru invatamantul gimnazial, Carnet de elev pentru invatamantul primar,Registru intrari-iesiri - coperta arhiva, Condica prezenta personal auxiliar -coperta carton gros invelita in hartie pt arhiva,Catalog clasa pregatitoare(39 elevi)- coperta arhiva, Condica prezenta personal didactic - coperta arhiva

Număr anunț
DA26195295
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA AVRAM IANCU (CUI 14231340)
Furnizor / câștigător
ACTONPRES GROUP SRL (CUI 25155248)
Cod CPV
22900000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
423,83 RON
Valoare atribuită
423,83 RON
Data publicării
25.08.2020 00:00
Data finalizării
26.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

423,83 RON

din 423,83 RON estimat